29 maja 2024

Konkurs street art

ZABRZE 2064 - KONKURS STREET ART COMPETITION - młodzieżowe zespoły twórców amatorskich graficznej Street Artu (Sztuki Ulicznej) zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie -
sobota 8 czerwca 2024 w
MIEJSKIM OGRODZIE BOTANICZNYM W ZABRZU.
Regulamin Konkursu oraz Zgłoszenia na specjalnej stronie www: www MasterPeace pl / MojeMiasto - link w pierwszym komentarzu pod tym postem oraz na grafice pod filmem.
Konkurs polega na wykonaniu przez zespoły w zadanym czasie (do 5 godzin) pracy plastycznej, tworzonej na żywo, w obecności publiczności i jury konkursowego, na udostępnionej przez organizatora powierzchni, o wymiarach 120x200 cm, pokrytej gruntem w kolorze białym.
Tematem prac jest idea “Moje miasto i ja w nim - ZABRZE 2064"
W pracach mają się znaleźć wątki nawiązujące do miasta Zabrze, zawierające elementy związane z ekologią. Bazą jest Przyszłość Zabrza - Zabrze 2064 funkcjonującego na Zasadach Doughnut Economics (Ekonomii Obwarzanka).
NAGRODY: Karty Pluxee - Przedpłacone Karty Podarunkowe Systemu SODEXO Karty na przyjemności codzienności, wywołujące wielką radość nagrodzonych o łącznej wartości 2.700 zł
ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW DO KONKURSU do 2 czerwca !
na specjalnej stronie: www MasterPeace pl / MojeMiasto - link w pierwszym komentarzu pod tym postem oraz na grafice pod filmem.

 

Sprawdź nas:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.